+420 777 222 373       

V Kutné Hoře opět vaří pivo!

Rozšířili jsme nabídku lahvového a sudového piva z nově zprovozněného pivovaru v Kutné Hoře. Jelikož se jedná o pivo ze starobylého hornického města, nemohly být jednotlivé stupně nabízených piv nazvány trefněji než: 10% světlé výčepní je slitina a nazvaná je jako BRONZOVÁ, 11% světlá je přirozeně STŘÍBRNÁ a nakonec 12% je pojmenovaná jak jinak než ZLATÁ.

Posezónní pivní tip - sanitace výčepního zařízení

Pravidelně sanitované výčepní zařízení je naprostý základ příjemného chuťového zážitku z pití piva. My, jakožto dlouholetí prodejci a zejména konzumenti piva vás nenecháme trpět nepříjemnými pachutěmi způsobenými znečištěnými trubkami vašeho chladiče. Nabízíme Vám proto profesionální sanitaci pomocí přístroje Synop Swing a účinného čistícího roztoku.

Přijímáme platební karty

Na zákadě přání zákazníků nabízíme od 1. března 2017 možnost bezhotovostní platby. Přijímáme platební karty (a to i v bezkontaktní podobě) VISA, VISA Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, American Express, Diners Club International, Discover, V Pay a JCB. 

Velký výběr piv z minipivovarů i přes zimu

Zima je období jak dělané pro ochutnávání různých specialit z minipivovarů. Nejen proto pro vás máme přichystán rekordní výběr piv z různých koutů Čech, Moravy a Slezska.